Kariyer

about-us-1

Müşteri Odaklılık, Yenilikçilik, Başarma Hırsı ve Azmi, Yerel Kökleri olan Globallik” ortak yetkinliklerine sahip en iyi yetenekleri şirket bünyesine kazandırmak, Makoto mühendislik’in önceliklerindendir

        MAKOTO ailesine, başarılı ve dinamik yetenekleri kazandırmak, çalışan odaklı yaklaşımlarla MAKOTO’nun sürdürülebilir başarısına katkıda bulunmak ve her zaman çalışanının yanında olan uluslararası standartlarda örnek gösterilecek bir yönetim anlayışı izlemek İnsan Kaynakları politikamızın temelini oluşturmaktadır.

Çalışanlarımız için vazgeçilmez bir MAKOTO markası yaratmak amacıyla;

– Nitelikli insan kaynağını MAKOTO çatısı altında buluşturuyoruz.

– MAKOTO ailesinin üyelerini güçlü iletişim becerisine sahip, işini sahiplenerek sonuçlandıran, yeniliklere ve değişime açık, müşteri ve kalite odaklı olma özelliklerine sahip kişiler arasından seçiyoruz.

– Çalışanlarımızın gelişimine yatırım yapıyoruz

– Çalışanlarımızın mesleki gelişimlerine katkı sağlayan akademik faaliyetlere destek oluyor, esnek kariyer rotaları ve çalışma ortamlarıyla çalışan verimliliğinin en üst düzeye çıkartmak için çalışıyoruz

– Rekabetçi ücret politikamızı koruyoruz

– Güçlü yan haklar ve ücretlendirme politikalarımız ile Türkiye’nin en çok tercih edilen savunma sanayi şirketi olma üstünlüğümüzü koruyoruz

– Çalışanlarımızın motivasyonunu ve bağlılığını artırıyoruz

– Şeffaf ve açık bir yönetim politikası izliyor, bağımlı değil bağlı çalışanlar kazanmak adına motivasyon arttırıcı politikaları hayata geçiriyoruz.

– Sürdürülebilir performans politikalarını destekliyoruz

– Hedef ve yetkinlik bazlı performans değerlendirmesine inanıyor ve çalışanlarımızın terfi ve yatay ilerlemelerinde performans sonuçlarını dikkate alıyoruz.

MAKOTO'lu Olmak

Makoto çalışanı olarak aramıza katılan yetenekler, şirket stratejisi doğrultusunda potansiyellerini sergileyebilecekleri ve katma değer yaratabilecekleri pozisyonlarda yer almaktadır.

Siz de Makoto Mühendislik’e başvurarak, Arge ve inovasyon dünyasının dinamizmine adım atmaya hazır mısınız?

 

Staj Başvuru Formu İçin Tıklayınız

8bba6e57-1fa1-4dfb-adb5-2315e7e19043

İş Başvuru Formu İçin Tıklayınız

130795