Hakkımızda

 Kuruluş Hikayemiz

          Makoto Mühendislik-Danışmanlık, İthalat, İhracat, Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. Makine ve Otomotiv Mühendisi Alkım AYDIN ve Prof. Dr. Kadir AYDIN tarafından 02.01.2018 tarihinde Çukurova Teknoloji Geliştirme Bölgesinde (Çukurova Teknokent) kurulmuş bir Ar-Ge, tasarım ve danışmanlık firmasıdır. Kuruluşundan itibaren Eklemeli Üretim Makineleri (3B Yazıcılar) başta olmak üzere teknolojik ürün geliştirmeye odaklanılmış olup, bugüne kadar 1 adet Tübitak-Teydeb projesi başarı ile tamamlanmış ve 1 adet Tübitak-Teydeb projesi ise sürdürülmektedir. Ar-Ge projelerimiz Tübitak’ın yanı sıra Kosgeb Girişimcilik ve Ar-Ge İnovasyon destekleriyle de finanse edilmektedir.  Firmamız ISO 9001:2015 belgesi sahibi olup, Ülkemize katma değer sağlamak için Savunma Sektörüne vermekte olduğumuz desteğin yanı sıra 3B tasarım ve baskı hizmetleri ile birlikte maliyet etkin 3B tarayıcı ve 3B yazıcı satışı da yapmaktayız. Sizlerden gelen talepler doğrultusunda çok yakın bir zamanda 3B yazıcılarda sorunsuz baskı yapılmasını sağlamak amacıyla kaliteli filament satışına da başlayacağız. 

Vizyonumuz

            Ülkemizin küresel pazarda etkinliğini arttırmak amacıyla katma değeri yüksek, yenilikçi ürün ve çözümler sunan, uzmanlık alanında kendini sürekli olarak geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan Türkiye’nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak. 

Misyonumuz

            Dünyaya değer katmak için insanlığa ve doğaya duyarlı, kaliteli, yenilikçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan teknolojik bir organizasyon olmak.

 

           MAKOTO MÜHENDİSLİK olarak, kurulduğumuz 2018 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. 3 Boyutlu Tasarım, Baskı, Tarayıcı ve Yazıcı sektöründe beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyoruz. 

         Müşterilerimizi seviyor, görüş ve önerilerine değer veriyoruz. Memnun olduğunuz ve geliştirmemiz gerektiğini düşündüğünüz noktaları iletmek üzere Bize Ulaşın sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.